Ingersoll IN1501BKOR Stanford

Klasyczny czarny zegarek z automatycznym naciągiem mechanizmu. Połączenie klasycznego mechanizmu z automatycznym naciągiem powoduje, iż ten zegarek z duszą jest po prostu obowiązkowym punktem na liście każdego fana zegarków dla purystów.

Koperta zegarka wykonana jest ze stali chirurgicznej, która gwarantuje brak podrażnień czy alergii. Odpowiedni stop powoduje, iż nie trzeba martwić się o jego trwałość czy problemy ze znikaniem farby. Pasek wykonany został ze skóry naturalnej również wykonanej w technologii gwarantującej brak reakcji alergicznych czy otarć skóry. Pasek i tarcza są w kolorze klasycznej i eleganckiej czerni.

Pokrętło jest solidne, ponadto na tarczy zegarka znajduje się datownik wskazujący dzień miesiąca. Jest to produkt dla ludzi ceniących wygodę użytkowania, klasyczne mechanizmy i przede wszystkim wysoką niezawodność, co w przypadku Ingersoll jest po prostu obowiązkowym punktem, znany producent i jakość gwarantująca zadowolenie to podstawa w tej marce. Stara szkoła robienia zegarków.