Ingersoll IN1627RBKM Geronimo

Pozłacane zegarki to coś, co jest znane od dawna jako synonim luksusu I wysokiej jakości. Każdy noszący tego typu czasomierz od razu de facto jest przypisany do wyższych warstw społecznych i przede wszystkim lepiej się czuje. Wspomniany model to przedstawiciel właśnie tego segmentu.

Dwukolorowa bransoleta powoduje, iż jest to uniwersalne rozwiązanie dla każdego człowieka ceniącego luksus i niezawodność. Rozbudowany datownik pozwala zapomnieć o kalendarzu. Oprócz wskazywania czasu i daty, na tarczy zegarka mamy również obecny chronograf. Działa on naturalnie w oparciu o mechanizm zegarka, który to jest rozbudowany o rotor automatycznie naciągający mechanizm. Wystarczy nosić go codziennie i zapominamy o nakręcaniu.

Za przejrzystość wskazań odpowiada szkiełko mineralnie utwardzane, więc użytkowanie w codziennych warunkach na pewno nie zrobi na nim żadnego wrażenia. Ponadto też cechuje się on wodoodpornością podwyższoną do 50 metrów. Koperta naturalnie również jest powleczona złotą powierzchnią.