Zegarek Ingersoll Lansing INQ021SLSL

Kolejny omawiany przedstawiciel Ingersolla to zegarek kwarcowy, co w przypadku tej marki jest rzadkością. Jest to naturalnie zegarek damski o podłużnym kształcie tarczy z czterema kątami. Idealnie prezentuje się to na delikatnej kobiecej dłoni.

Zarówno koperta jak i bransoleta jest wykonana ze stali chirurgicznej polerowanej na błysk. Bransoleta posiada regulację pozwalającą dopasować zegarek już w momencie zakupu do obwodu przedramienia przyszłej użytkowniczki. Ponadto mechanizm jest zabezpieczony przed wodą na poziomie 3 ATM.

Srebrna jak reszta zegarka tarcza przełamana jest niebieskimi cyframi rzymskimi wskazującymi godziny. Także wskazówki są niebieskie co w połączeniu z akcentami w tym samym kolorze powoduje interesujący wygląd. Boki koperty wykończone są drobnymi kamieniami przywołującymi na myśl biżuterię i dającym możliwość uzupełnienia codziennej biżuterii. Przy odpowiednim zestawieniu z innymi dodatkami będzie to cudowny dodatek również do wyjściowych kreacji wieczorowych na różne okazje.