Zegarek Ingersoll PARK INQ023WHGD

Damskie zegarki z prostokątną tarczą od zawsze cieszyły się sporym zainteresowaniem klientek. Ingersoll nie mógł przejść obojętnie obok takiego zapotrzebowania i gustów użytkowniczek.

PARK to model, w którym koperta połączona jest z klasycznym skórzanym paskiem. Gdyby klasycznej elegancji było mało to koperta jest pozłacana powłoką PVD, która w przeciwieństwie do powłok tańszych nie ulega ścieraniu i ma ogromną odporność. Tarcza jest natomiast srebrna z pełnymi oznaczeniami godzin w formie cyfr rzymskich. Wzbogacona jest ona dodatkowo o datownik. Nad czytelnością godziny czuwa szkiełko mineralne.

Ten model jak wszystkie inne tej firmy objęty jest dwuletnią gwarancją na terenie całego świata. Jest to przedstawiciel segmentu eleganckich zegarków, więc na spotkaniach biznesowych i przy oficjalnych wizytach na pewno doskonale zwróci uwagę naszych rozmówców. Ponadto spowoduje też podniesienie prestiżu osoby noszącej i jej postrzegania. Wszystkie funkcje niezbędne dla zegarków są tutaj obecne i będzie on długo cieszył użytkowniczkę.